Контактирајте нас


Контакт информације

  • Шангај ВКПАК Мацхинери Цо. Лтд.
  • Тел: + 86-21-34710825
  • Факс: + 86-21-34710825
  • ВхатсАпп: + 86-13501921030
  • Емаил: инфо@вкпак.цом
  • Додати: Источна фабрика, бр. 2009 Ксупан Роад, град Ксуханг, округ Јиадинг, Шангај, 201808, Кина.